Passolig Nedir, Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig Nedir, Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır
Passolig Nedir, Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Basılı bilet dönemini sona erdiren uygulama olarak Türk futbol tarihinde önemli bir adım atılması Passolig ile başladı. 2014 yılının Nisan ayında yürürlüğe giren Passolig ile artık maçlara girişler kontrol altına alınırken daha güvenli bir maç keyfi yaşamanın da huzuru içinde aileniz ve sevdikleriniz ile taraftarı olduğunuz takımın maçlarını zevkle izleyebileceksiniz. Geçmiş dönemlerde statta yaşanılan tatsız olayların sıklıkla görülmesi, çıkan olaylar ve şiddet eylemleri nedeniyle yaşanılan maddi zararları en aza indirilmesi amaçlanan Passolig yaklaşık 5 yıldır bu görevi başarıyla sürdürmektedir.

Artık maçlara girerken Pasolig kartı sahibi olmanız gerekiyor, stat girişinde yaşanılan uzun kuyrukları da sona erdiren bu uygulama e-bilet sistemi sayesinde tüm bilgiler size email, SMS ve uygulama yoluyla ulaştırılıyor. Gitmek istediğiniz maçın biletini İnternet yada mağazalardan kartınıza yükleterek hiç bir sıra beklemeden maçlara girebiliyorsunuz, bu kartı sadece maç bileti olarak değil aynı zamanda kredi kartı olarak kullanmakta mümkün! Tüm bu imkanlardan yararlanabilmek için Passolig başvurusu yapmanız gerekiyor.

Passolig Başvurusu Nasıl Yapılır?

passolig.com.tr üzerinden online olarak başvuruda bulunabileceğiniz Passolig üyelik için gerçek bilgilerinizi, kimlikte yer aldığı gibi doldurmalısınız. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.
passolig üyelik

Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra SMS onaylaması için telefonunuza bir şifre gelecektir, bu şifreyi giriş yaparak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.
passolig doğrulama

Son aşamada sizden kişisel bilgileriniz istenmektedir, açık adresiniz ve çalışma durumu gibi bilgileri güncel olarak ekleyin böylece başvurunuz onay sürecine girecek ve gerekli bilgileri SMS ile alacaksınız. Passolig başvuru videosunu inceleyerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Passolig Avantajları Neler?

Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz Passolig gerçekleştirdiği kampanya ve çeşitli fırsatlarla size bir karttan fazlasını sunmayı hedefliyor. Üç farklı çeşit olarak spor severlere sunulan Passolig banka kartı, kredi kartı ve ön ödemeli cüzdan şeklinde kullanılmaktadır.

Maçtan önce istediğiniz bir zaman diliminde Passolig kartınız ile koltuğunuzu ayırtabilirsiniz, böylece hiç bir sıra beklemeden zaman kaybı yaşamadan biletinize sahip olup tribünde yerinizi alırsınız.

Passolig kartı sahibi olarak gönül verdiğiniz takıma katkıda da bulunmuş oluyorsunuz. Passolig kart ile yapacağınız tüm alışverişlerde taraftarı olduğunuz kulübünüze maddi kazanç sağlarsınız.

Anlaşmalı firmalardan özel indirimler kazanabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Stadyumlarda alışverişlerinizi yine Passolig kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Passolig Kart İptali Nasıl Yapılır?

Kartınızı iptal ettirmek için Passolig müşteri hizmetlerini aramalısınız bunun için telefon numarası 0850 724 3344 olarak belirlenmiştir. Gerekli talimatları uygulayarak Passolig kartınızı iptal ettirebilirsiniz.

Passolig Kart Şifresi Öğrenme

Kart şifrenizi öğrenmek için 0850 724 3344 numaralı telefonu arayabilir yada 6033’e ‘Şifre’ yazıp boşluk bırakıp kartınızın ön yüzündeki numaranın son dört hanesini tekrar boşluk bırakıp kartın arkasındaki 3 haneli CVV numarasını yazıp göndererek de şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Passolig Başvuru Ücreti 2019

Yıllık kart bedeli 22,50 TL olarak belirlenmiştir.

passolig kart başvurusu ne zaman onaylanır?

passolig bilgi

Passolig Nedir, Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? YAZISINA 1 Yorum YAPILDI.